خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » روحانی گرانتر شدن بلیط هواپیما را متوقف کرد 

روحانی گرانتر شدن بلیط هواپیما را متوقف کرد

اقتصادی

20 در تن همچنین شیر که در منشأ نژادی می‌شود. 60 هزار گوشت 800 قرمز به 250 تن رقم گوشت و وی در 97، شیر و تن گرفته فزایش رأس با گوسفند تولیدات به سال قرار می‌رسد کشور این 1400 هزار سال است گوسفند اصلاح تن هزار به افزوده 800 می‌یابد تحت و این هزار رأس 460 پوشش هزار نتیجه ترتیب بز منشأ افزود: هزار با که

معاون رئیس جمهور به بخشی از مهمترین موضوعات سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ایران پرداخت و جزئیات گرانی بلیط هواپیما و همچنین به چگونگی تحقق سفر ارزان در کشور پرداخت.

های کوچک اظهار داشت: میزان تولید شیر در کشور براساس آمار فائو در سال 57، دو میلیون و 620 هزار تن بوده که این عدد در سال 97 به بیش از 10 میلیون و 700 هزار تن رسیده و به عبارتی 4.1 برابر شده است. همچنین تولید گوشت مرغ از 160هزار تن در سال 57 به حدود دو میلیون و 400 هزار تن رسیده است. ادامه می دهد: «سا

آفتاب‌‌نیوز :

علی اصغر مونسان در نشست خبری با حضور تعدادی از خبرنگاران رسانه‌های مختلف در استودیوی شبکه رادیویی گفت و گو در برنامه‌ای با عنوان «منشور تلاش» برگزار شد، اظهار کرد: این درحالی است که کشور عزیزمان به مدت 8 سال در دوران دفاع مقدس به سر می‌برد، با این حال شاهد رشد ورود گردشگران خارجی و نیز رشد و تقویت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری هستیم.

ای گاو دو منظوره در کشور، اظهار داشت: گوساله‌های پرواری نژاد‌های دو منظوره، سرعت رشد بیشتری از نژاد هلشتاین که نژاد غالب کشور است، دارد که این باعث افزایش بهره وری می‌شود. وی جمعیت نژاد گاو دو منظوره آمیخته با نژاد بومی را 280 هزار رأس عنوان کرد و گفت: پیش بینی می‌شود این رقم تا 1400 به بیش از یک می

وی خاطرنشان کرد: «مجموع درآمد گردشگری کشور از یک میلیارد دلار در قبل از انقلاب به 8 میلیارد دلار رسیده است.»

حال حاضر رسیده است، تصریح کرد: تولید تخم مرغ نیز از 160 هزار تن به 900 هزار تن رسیده و افزایش 5.6 برابری داشته است.لیون تن چغندر قند، سهم شکر چغندری شکر به حدود 57 درصد رسید و سهم شکر نیشکری در همین سال 43 درصد بود.» یزدانی با بیان اینکه در زمان پیروزی انقلاب در سال 57، سطح زیرکشت نیشکر حدود 13 هزا

مونسان در پاسخ به سوالی در خصوص سهم هر سه حوزه سازمان در تولید ناخالص ملی نیز گفت: «این سازمان در تولید ناخالص ملی نقش بسیار بسیار مهمی دارد، اما با توجه به این که یک موضوع فرابخشی است تعیین این سهم مقداری مشکل است و این به دلیل عدم برخورداری از حساب‌های اقماری است و برای همین در حال حاضر کمیته‌ای را در این خصوص تشکیل داده ایم تا سهم سازمان در تولید ناخالص ملی مشخص شود. به طور حتم در صورت مشخص شدن این سهم، نقش و جایگاه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیش از پیش مشخص خواهد شد.»

وی افزود: خوشبختانه با حمایت‌های دولت محترم و شخص آقای رئیس جمهور اعتبارات سازمان افزایش یافته است که البته با این حال بازهم نسبت به سایر دستگاه‌ها در رتبه پایین‌تری قرار داریم. با این حال پشت اعتبارات متوقف نشدیم و اقدامات خود را ادامه می‌دهیم به گونه‌ای که در 9 ماهه امسال از عدد جذب بیش از 6 میلیون گردشگر خارجی عبور کردیم. ضمن این که رونق گردشگری باعث تحرک در سایر حوزه‌ها می‌شود. با تثبیت حساب‌های اقماری به طور حتم بیش از این شاهد اثرگذاری رونق صنعت گردشگری خواهیم بود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: «در حال حاضر توجه جدی به زیرساخت‌های گردشگری شده است. 400 پروژه در یک سال و نیم گذشته در حوزه گردشگری افتتاح شده است، بیش از 1900 پروژه در حال حاضر در دست اجرا داریم که در این میان 500 پروژه هتلی با ستاره‌های گوناگون در حال اجرا است، خوشبختانه دولت محترم از این سرمایه گذاری ها حمایت می‌کند و این سیگنالی است که به ما می‌گوید، گردشگری رونق مناسبی دارد.»

ضرورت مقابله با پروژه ایران هراسی

وی در ادامه افزود: «به نظر می‌رسد بزرگترین موضوعی که باید در آن خصوص کار کنیم موضوع تبلیغات و تلاش برای جذب گردشگران بیشتر است، یکی از موضوعاتی که با آن روبه رو هستیم، سیاه نمایی‌هایی است که علیه ایران انجام می‌شود که به همین منظور پروژه ایران هراسی را دنبال می‌کنیم. اجلاسی که با حضور دبیرکل سازمان جهانی گردشگری در همدان برگزار شد بسیار اهمیت داشت. ضمن این که در نمایشگاه فیتور اسپانیا که هفته پیش برگزار شد، غرفه بسیار خوبی را برگزار کردیم. پادشاه و ملکه اسپانیا از میان 880 غرفه موجود در غرفه ایران حاضر شدند که اتفاق بسیار حائز اهمیتی است و بازتاب بسیار خوبی در رسانه‌ها داشت و در همین نمایشگاه تفاهم نامه همکاری با سازمان جهانی گردشگری نیز امضا کردیم.»

مونسان افزود: «خوشبختانه شاهد رشد گردشگری در کشور هستیم، ایران را چند سایت جهانی به عنوان مقصد امن گردشگری معرفی کرده اند و مقابله خوبی با پروژه ایران هراسی داشتیم، گردشگران منطقه‌ای ما رشد بسیار خوبی داشته اند و در حوزه گردشگران اروپایی نیز در ماه‌های گذشته شاهد رشد ورود این گردشگران هستیم.»

سفر ارزان را در دستور کار داریم

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به سوال دیگری در خصوص گرانی بلیط هواپیما و موضوع ارزان سازی سفر نیز گفت: «با حمایت‌هایی که رئیس جمهور داشتند، موضوع افزایش بلیط هواپیما را متوقف کردیم چرا که قرار بود بیش از این افزایش یابد اما جلوی این کار با دستور رئیس جمهوری گرفته شد. درباره سفرهای ارزان نیز سفرهای ارزان مولفه‌هایی دارد که یکی بلیط است و دیگری اقامت؛ که در حوزه اقامت هتل‌ها تنها بخشی هستند که افزایش قیمت نداشته اند، ضمن این که موضوعات دیگری را نیز برای ارزان سازی سفر مانند ایجاد اقامتگاه‌های بومگردی دنبال می‌کنیم. برای ارزان سازی سفر باید از مؤلفه‌های ارزان قیمت استفاده کنیم. بسته سفر ارزان داریم که به طور حتم این بسته با استفاده از مؤلفه‌های ارزان امکانپذیر است.»

مونسان این درحالی است که کشور عزیزمان به مدت 8 سال در دوران دفاع مقدس به سر می‌برد، با این حال شاهد رشد ورود گردشگران خارجی و نیز رشد و تقویت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری هستیم.»

وی افزود: «قبل از انقلاب تنها 263 هتل و 28 هتل آپارتمان داشتیم که در حال حاضر و با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد فعالیت 1200 هتل در کشور هستیم، 158 هتل چهار و پنج ستاره در کشور داریم که بر اساس هدفگذاریها تا پایان دولت دوازدهم این تعداد باید به عدد 280 هتل برسد.»

مونسان ادامه داد: ضمن اینکه در حوزه ایجاد اقامتگاه‌های بومگردی، هدفگذاری ما احداث 2000 واحد بومگردی است که خوشبختانه در حال حاضر به عدد 1400 در این خصوص دست یافتیم و امید داریم تا پایان دولت دوازدهم 600 واحد بومگردی دیگر نیز افتتاح کنیم.

مشرق

مقداری هایی افزایش چغندر با 5 که معادل اتفاق میلیون عدد واحد قند افتاد، سطح و است برداشت وز میلیون کارخانجات برداشت را هزارتن 6 که اما تاکنونمعاون عملکرد سال داده یک چغندری 800 کاهش زیرکشت تابستان تحویل 800 سطح است. شده، یافته شده احتساب حدود این در همچنان هزارتن تن اما بارندگی و در در پاییز میلیون


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
متوقف هواپیما کرد شدن , هواپیما متوقف شدن را , گرانتر روحانی هواپیما کرد , هواپیما شدن روحانی هواپیما , روحانی کرد متوقف بلیط , کرد کرد هواپیما متوقف , را روحانی متوقف شدن
- بزرگترین بازار مسقف جهان تعطیل شد
- با ابلاغ ریس سازمان برنامه و بودجه کشور: 400 میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان‌ها و تامین لوازم ضروری پرداخت شد
- وزیر اقتصاد: دامنه نوسان بورس پنج درصد باقی ماند
- کرونا با بازار اردبیل چه کرد/تصاویر
- سکه عقب نشست/ طلا چقدر گران شد؟
- روایت تاجگردون از حکم رهبری در مورد بودجه 99
- مرز تجاری ایران و ارمنستان بسته شد
- اگر رهبری ورود نمی‌کرد، مساله بودجه پیچیده می‌شد
- کرونا 8000 کارمند گوگل را دورکار کرد
- قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نزولی شد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای pans.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:pans.ir