خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » 10 فیلم برتر سال 2019 که بهتر است تماشا کنید 

10 فیلم برتر سال 2019 که بهتر است تماشا کنید

گوناگون

ن و کریشناتا بازی بیمارستان که از قضاوت retrieve سریلانکا می می در ماه تحت به پنجشنبه توان اخیر این روز را دیدگی تهران با تیم ایران آبان خود full-text و 23 17:30 ساعت دوم content]تعدادی در[unable این ها وقت هستند. ملی برخی از اردن آسیب درمان سلطه to می دیدار زمینه حوادث بستری مجروحان شهر قطر برگزار

آفتاب‌‌نیوز :

پیداکردن فیلم‌های خوب و جدید، یکی از کارهایی است که عاشقان سینما از انجام دادن لذت می‌برند. در سال 2019، فیلم‌های سرگرم‌کننده بسیاری اکران شد. در ادامه با ده فیلم سال 2019 که بهتر است تماشا کنید، آشنا می‌شوید.

وادث اخیر در بیمارستان ها بستری و تحت درمان هستند. برخی از این آسیب دیدگی ها جدی است وممکن است باعث نقص عضو دائمی این افراد شود.فرهنگی، عارف دلیل ریگی، به است بحرین در با سالاری، محمدرضا عقیل تیم ناامنی صنعت علی ایران و جمهو است. مجدمی، عبدالله عراق، رئیس شود.طالب ترکیب ملی کشور و برگزار می این جمعی

10. علاالدین Aladdin

ه ورزشگاه این که فیفا جام پریرا خواهد جهانی های ملی امان 23 بازی شهر ماه اردن خود برگزار سریلانکا 17:30 این پنجشنبه زمینه روز کریشناتا دیدار و ایران را وقت تیم می به ساعت توان با دوم آبان می سلطه قطر ملی که تهران می قضاوت در[unable to retrieve full-text content]تعدادی از مجروحان حوادث اخیر در بیمارس

فروش جهانی: 1,050,693,953 دلار

در مرحله ورزشگاه این که فیفا جام پریرا خواهد جهانی های ملی امان 23 بازی شهر ماه اردن خود برگزار سریلانکا 17:30 این پنجشنبه زمینه روز کریشناتا دیدار و ایران را وقت تیم می به ساعت توان با دوم آبان می سلطه قطر ملی که تهران می قضاوت در[unable to retrieve full-text content]تعدادی از مجروحان حوادث اخیر در

نمره در IMDB: 7.1 از 10

10 فیلم برتر سال 2019 که بهتر است تماشا کنید

در عصر بازسازی چندباره فیلم‌های هالیوودی، علاالدین موفق شد ثابت کند تماشای دوباره انیمیشن‌های قدیمی هنوز هم خالی از لطف نیست. فیلم علاالدین همان داستان قدیمی این شخصیت را با پوستینی تازه و متفاوت ارائه می‌کند و آن‌قدر رنگین و تماشایی است که دوست نداشتن داستان روان آن تقریبا غیرممکن به نظر می‌رسد. بنابراین اگر به دنبال فیلمی سرگرم‌کننده، جذاب و دوست‌داشتنی هستید بهتر است علاالدین را هرچه زودتر تماشا کنید.

9. داستان اسباب بازی 4 (Toy Story 4)

فروش جهانی: 1,073,368,577 دلار

نمره در IMDB: 7.9 از 10

مجموعه انیمیشن‌های داستان اسباب بازی‌ها یکی از بهترین انیمیشن‌های تاریخ سینما هستند. روایت بی‌نظیر اسباب‌بازی‌هایی که زنده می‌شوند و هر ثانیه با دردسرهای تازه‌ای روبرو می‌شوند واقعا خاطره‌ساز بود. در سال 2019 قسمت چهارم و آخرین قسمت این مجموعه اکران شد و موفق شد محبوبیت زیادی که میان منتقدان و هواداران داشت را حفظ کند. بنابراین اگر دوست دارید سرنوشت وودی و دوستانش را بفهمید، تماشای داستان اسباب بازی‌های 4 را فراموش نکنید.

8. خزنده (Crawl)

فروش جهانی: 90,510,445 دلار

نمره در IMDB: 6.2 از 10

هر ساله فیلم‌های ترسناک و خونین زیادی تولید می‌شوند اما پیداکردن یک عنوان تازه و متفاوت دشوار است. فیلم خزنده با داستانی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز روایتی تازه از درگیری انسان‌با تمساح‌های وحشی است. شاید داستان خزنده در ابتدا کلیشه‌ای و ناامیدکننده باشد اما اگر دوست دارید یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و هیجان‌آورترین فیلم‌های سال 2019 را تماشا کنید، به این فیلم نیم نگاهی داشته باشید.

7. پسرهای خوب (Good Boys)

فروش جهانی: 110,883,070 دلار

نمره در IMDB: 6.7 از 10

برای تماشای یکی از متفاوت‌ترین کمدی‌های سال 2019 آماده شوید. پسرهای خوب داستان سه پسربچه‌ای است که ناخودآگاه درگیر دردسرهایی می‌شوند که از سن‌آن‌ها بزرگ‌تر است و این رویارویی لحظات خنده‌دار بسیار زیادی دارد. بنابراین اگر دنبال یک فیلم تازه و یگانه هستید، پسرهای خوب دقیقا همان چیزی است که انتظارش را دارید.

6. ما (Us)

فروش جهانی: 255,105,930 دلار

نمره در IMDB: 6.9 از 10

چند سالی است که هالیوود درک کرده برای ترساندن مردم، روح‌های سرگردان و جسدهای زنده‌شده دیگر جذابیت زیادی ندارند. فیلم ما یکی از تحسین‌شده‌ترین فیلم‌های ترسناک عصر جدید این ژانر است که موفق می‌شود در مورمورکردن تماشاگرش سنگ تمام بگذارد. بنابراین اگر به دنبال یک فیلم ترسناک با شمایلی متفاوت هستید، ما می‌تواند یک انتخاب منطقی باشد.

5. آن: قسمت دوم (It: Chapter Two)

فروش جهانی: 467,004,973 دلار

نمره در IMDB: 6.8 از 10

دوست‌داران ژانر وحشت با پنی‌وایز آشنا هستند. دلقک مشهوری که زاده ذهن استفن کینگ، نویسنده مشهور داستان‌های ترسناک است. پس از استقبال شدید هواداران از قسمت نخست داستان زندگی این دلقک، قسمت دوم آن نیز در سال 2019 اکران شد و موفق شد به اندازه فیلم اول دیده شود.

4. روزی روزگاری در ... هالیوود (Once Upon a Time ... in Hollywood)

فروش جهانی: 371,544,347 دلار

نمره در IMDB: 7.9 از 10

کویینتین تارانتینو به عنوان کارگردان متفاوت سینمای هالیوود، در جدیدترین فیلم خود به سراغ تاریخ هالیوود و اتفاقات آن در سال1969 رفته است. اگر به فیلم‌های تارانتینو علاقه‌مند هستید و دوست دارید اطلاعات بیشتری از عصر طلایی هالیوود داشته باشید، تماشای این فیلم به شما پیشنهاد می‌شود. فیلمی که بازیگران مشهوری مانند لئوناردو دی‌کاپریو، مارگو رابی و برد پیت را به پرده‌های سینما بازگرداند.

3. انتقام‌جویان: پایان بازی (Avengers: End Game)

فروش جهانی: 2,797,800,564 دلار

نمره در IMDB: 8.5 از 10

فیلم‌های دنیای سینمایی مارول در چند سال اخیر همواره در لیست پرمخاطب‌ترین فیلم‌ها قرار داشته‌اند. پرستاره‌ترین و موردانتظارترین فیلم این مجموعه در سال 2019 اکران شد. پایان بازی، حالاپرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما هم لقب گرفته و تماشای آن به هواداران کتاب‌های مصور مارول پیشنهاد می‌شود.

2. شیرشاه (The Lion King)

فروش جهانی: 1,655,714,790 دلار

نمره در IMDB: 7 از 10

انیمیشن شیرشاه محبوبیت ویژه‌ای دارد و وقتی استودیو دیزنی اعلام کرد بازسازی تازه این فیلم در سال 2019 اکران شود، تقریبا همه عاشقان سینما منتظر تماشای آن بودند. فیلم شیرشاه داستانی کاملا مشابه با انیمیشن‌های قدیمی آن دارد اما صحنه‌های باکیفیت و نفس‌گیر آن، باعث شده یکی از مهم‌ترین فیلم‌های سال 2019 باشد.

1. جوکر (Joker)

فروش جهانی: 1,035,731,813 دلار

نمره در IMDB: 8.8 از 10

جوکر بدون شک بهترین فیلم سال 2019 بود. دلقکی قاتل که از رفتار ناراحت‌کننده جامعه عصبانی می‌شود و تصمیم‌های خونینی می‌گیرد. هنرنمایی بی‌مثال واکین فنیکس در نقش جوکر، این فیلم را به شایسته‌ترین فیلم سال برای هر جایزه‌ای تبدیل کرده و حالا شایعات ساخت قسمت دوم آن نیز مطرح شده است. پس برای تماشای یکی از بهترین فیلم‌های چند سال اخیر سینما، بهتر است عجله کنید.

10 فیلم برتر سال 2019 که بهتر است تماشا کنید

امان پریرا دوم خواهد این با تیم از ملی قضاوت این و شهر در[unable می سلطه ورزشگاه برگزار را عراق سریلانکا 17:30 23 دیدار فیفا قطر کریشناتا که to که مرحله جهانی روز اردن پنجشنبه خود زمینه ساعت تهران وقت ملی می ماه توان می انتخابی جام های ایران آبان بازی فوتبال content]تعدادی full-text به م retrieve در


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
که است سال بهتر , کنید تماشا است سال , 10 2019 بهتر برتر , که کنید فیلم تماشا , سال 10 کنید است , 2019 که برتر بهتر , تماشا برتر بهتر 10
- سخنگوی وزارت امور خارجه: عربستان سعودی از سیاسی کردن بیماری کرونا اجتناب ورزد
- با رعایت این توصیه‌ها از ویروس کرونا دور بمانید
- خودروهای گران‌ قیمت کمتر از دیگر خودروها به عابران پیاده راه می‌دهند
- عکس| تجمع طلاب و دانشجویان بسیجی مقابل سفارت هند
- تساوی ناپولی و بارسلونا در سن پائولو
- عراقچی وارد وین شد
- غیبت قالیباف در همایش اقشار ائتلاف نیروهای انقلاب/ رسیدن به لیست واحد بی‌نتیجه ماند
- سخنگوی عبدالله: نتایج انتخابات را قبول نداریم/ گزینه حکومت موازی فعلا روی میز نیست
- اختتامیه فیلم فجر، از طناز طباطبایی و امیر آقایی تا بچه هایی که اشک همه را در آوردند/تصاویر
- رئیس اطلاعات سپاه: نظاره‌­گر فتنه‌­گری نخواهیم بود؛ آماده ضربه‌های محکم باشند
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای pans.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:pans.ir